تهویه مطبوع

تهویه مطبوع

سیستم­های تهویه مطبوع یک چالش و یک فرصت برای به نمایش گذاشتن توانایی یک شرکت است. افزایش بهره­وری انرژی، کاهش اثرات زیست محیطی، فراهم کردن آسایش حرارتی برای انسان از مهمترین چالش­های سازندگان این تجهیزات می باشد. ارائه راه حل دقیق و مهندسی با توجه به نیاز هر پروژه قابل انعطاف است. در تاو ما به ارائه راهکار مناسب مشتریان خود را به سمت هدفی مشخص در جهت برآورده شدن تمامی نیازها و حتی بیش از آن سوق می دهیم.

راهکاری برای تهویه مطبوع

 

چیلرهای هوا-خنک

چیلر ها ایده آل ترین خنک کننده ها در مصارف مسکونی و تجاری و اداری می باشند. شرکت کویل سازان آریا       مدل هایی از 4 تا 1400  کیلووات با کمپرسورهای دورانی، چند غلتکه و چرخی ارائه می کند. مبرد موجود  R407c و R22  و  R134 A می باشند.مبدل این چیلرها از مدل های  صفحه ای و پوسته و لوله می باشند.  محصولات گروه های هیدرونیک با پمپ های یکپارچه مجهز شده اند. استفاده از اغلب تکنولوژی های پیشرفته این اطمینان را می دهد که ارزش EER  در محصولات آرتمن بالا است. بازه ی وسیعی از مدل ها و لیستی از گزینه های زیاد به خریداران این اطمینان را می دهد که آرتمن بهترین پاسخ برای تمام نیاز های مصرف کنندگان است.

چیلرهای آب-خنک

چیلرهای آب خنک در عین حالی که سروصدای بسیار کمی ایجاد می کنند از سطوح انرژی با کارآیی بالایی برخوردار هستند و به شرط در دسترس بودن یک کولینگ تاو و میزان آب مصرفی مورد استفاده ایده آل ترین پاسخ هستند.این چیلرها به علت ابعاد کوچک برای تاسیسات داخل ساختمان بسیار مناسب هستند.

این نوع چیلر  از 4 تا 1600 کیلووات در دسترس است که با بازه متنوعی از کمپرسورهای غلتکی و چرخی ارائه می شوند. مبرد R407c و R22 و  R134Aارائه شده اند. وجود متعلقات بیشماری نیز به مصرف کنندگان این امکان را داده تا بر اساس نیاز فردی خود آن را شخصی سازی کنند.

پمپ های حرارتی

پمپ های حرارتی ترکیب منحصر به فردی را ارائه می دهند که به موجب آن مدار مبرد می تواند هم آب خنک و هم آب داغ تولید کند که پاسخ قابل انعطافی برای مصارف متعدد است.بازه محصول آرتمن COP بالایی را ایجاد می کند و همچنین برگشت پذیری مبرد برای استفاده در گرمایش نیز از ویژگی های ارائه شده توسط این محصول است. آرتمن  هم مدل های هوا خنک و هم آب خنک دارد و مدل های آب خنک با مبردهای R407c و R22 وR134a با کمپرسورهای دورانی، غلتکی و چرخی ارائه می شود.

واحدهای فری کولینگ

واحدهای فری کولینگ برای مصارفی ایده آل هستند که وقتی دماهای بیرونی بسیار پایین باشد و در عین حال نیاز به خنک کاری باشد مثال (ساختمان های شیشه ای یا بازارهای بزرگ یا مصارف صنعتی ) و این را باید مرهون کویل های خنک کننده جانبی باشیم که به آب امکان می دهد که با هوای بیرون محیط هم از پیش خنک شود و هم کامل خنک شود. آرتمن سیستم فری کولینگ را با دادن ترکیب بندی منحصر به ذخیره انرژی و ایجاد سروصدای بسیار کم وارد بعد جدیدی کرده است.این مدل ها می توانند با تنوع کمپرسورها از 51 تا 494 کیلووات گنجایش خنک کنندگی ارائه دهند.

واحدهای کنترل  فری کولینگ

سطح بهینه سازی شده فری کولینگ می تواند با ترکیب با چیلر به سطح ذخیره انرژی بالایی دست پیدا کند بنابراین با این کار به مصرف کننده این امکان را می دهد تا به کارآمدی مورد نظر خود دست پیدا کند. همچنین میتوانند در حالت مستقل بعنوان چیلر نیز استفاده شوند و نیز محتوای چیلر را بعد از نصب در محل به فری کولینگ تغییر داد. با یک بار اتصال هیدرولیکی ترکیب چیلر با فری کولر به طور اتوماتیک توسط میکروپروسسورهای چیلر بدون نیاز به برنامه دادن اضافه انجام خواهد گرفت.